Szilvalekvár 3. recept
hozzávalók 4 főre
- 5 kg szilva
- 80 dkg cukor
- 0,5 dl 20%-os ecet
elkészítés
- Előző este a szilvákat kimagozzuk, megmossuk és az érett szemeket egy
lábasba tesszük a cukorral és az ecettel. Egy egész éjszakán át állni
hagyjuk.
- Másnap alágyújtunk, és a forrástól számítva, 5 órán át kavarás nélkül
főzzük takarékon. TILOS HOZZÁNYÚLNI! Majd 5 óra elteltével megkavarjuk és
további 30 percig főzzük.
- Előveszünk egy tepsit, beleöntünk kétujjnyi forró vizet és
beleállítjuk a befőttes üvegeinket. (Nagyon fontos, hogy befőttes
üvegek kristálytiszták legyenek, különben megpenészedik a lekvárunk!)
Mielőtt beletöltenénk a lekvárt az üvegekbe, szükséges ellenőrizni a
kupakok záródását: az üvegbe egy pici vizet öntünk, rátesszük a
kupakot, és az üveget a fejére fordítjuk, mondjuk a csupasz csuklónk
felett. Ha a víz kicsöpög a bőrünkre, akkor csere van, a
kupakot ki kell dobni és egy jól záródót keresni. (Mert ugye a lezárt
üvegben a lekvár nem érintkezhet a levegővel sem!) Szóval, az üvegpróba
után ALAPOSAN kicsepegtetjük az üvegekből a vizet, és megtöltjük
mindet lekvárral.
- Minden üveg tetejére, a lekvárra köménymag nagyságú szalicilt teszünk,
és lezárjuk az üvegeket.
- Száraz gőzbe tesszük: mi egy dobozt ki szoktunk pokrócokkal
bélelni, és a lehető legkevesebb mozgatás és döntögetés mellett
beletesszük a lekvárokat. NEM SZABAD MEGDŐLNIÜK!
- Gondosan bebugyoláljuk őket, és csak akkor vesszük elő az
üvegeket, ha már teljesen kihűltek.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése