2021. december 13., hétfő

Szilveszteri malackák

 

Szilveszteri malackák

 

Szilveszteri malackák / 19 db

 

Hozzávalók : 25 dkg liszt, 25 dkg puha vaj, 25 dkg főtt, áttört burgonya, 25 dkg túró, 2 kiskanál só

A tetejére : egy felvert egész tojás pici sóval ízesítve, egész feketebors vagy napraforgómag.

Szükségünk lesz 3 különböző méretű pogácsa szaggatóra ( egy nagy méretű, egy közepes, és egészen kicsi ) + egy szívószálra.

 

Elkészítés : A hozzávalókból egy laza tésztát gyúrunk és kb. 1 órát a hűtőbe pihentetjük. Ezután a tésztát 1 – 1.5 cm vastagságúra nyújtjuk.

A legnagyobb és a legkisebb pogácsaszaggatóval ugyanannyi korongot szaggatunk, míg a közepessel fele annyit mint a másik kettőből.

Tehát nálam a 19 db-hoz kellett 19 db legnagyobb, 19 db legkisebb és 10 db a közepes körtésztából.

A nagy körlapokat sütőpapírral bélelt tepsibe rakjuk és lekenjük őket a felvert sós tojással. ( Ezek lesznek a malacfejek )

A közepes körlapokat 4 egyforma cikkre vágjuk. ( Ezek lesznek a malacfülek )

A legkisebb körlapokra pedig szívószállal két lyukat fúrunk. ( Ezek lesznek a malacorrok )

A füleket és az orrokat a malacfejekre illesztjük és lekenjük őket is a felvert tojással.

Feketeborsból vagy napraforgómagból szemeket ragasztunk a malackáknak.

A malac-pogácsákat sütőpapíros tepsin 220 fokos, előmelegített sütőben kb. 15 perc alatt aranybarnára sütjük.

 

A receptet egy kedves ismerősöm oldalán találtam.

www.szamoca.eoldal.hu

 

          

 

 

 

       

 

 

 

 Sütés elött : 

 

        

 

 

 

 

 

 

Diós patkó

 

Hozzávalók :  50 dkg liszt, 30 dkg margarin, 20 dkg darált dió, 20 dkg porcukor, 1 cs. vaníliás cukor,

 

A kiflik beforgatásához : 1 cs. vaníliás cukor, 5 dkg porcukor.

 

Elkészítés : A szobahőmérsékletű margarint morzsoljuk el a porcukorral, adjuk hozzá a darált diót, majd a lisztet, és jól dolgozzuk össze.

Nyújtsunk belőle hosszú rudakat, vágjuk őket kb. 7 cm-es darabokra, egy kicsit sodorjuk meg, és formázzuk patkó alakúra.

Sütőpapíros tepsin, előmelegített sütőben kb. 10-15 percig ( sütőtől függ ) süssük világosra.

Nagyon vigyázzunk nehogy túlsüssük, mert akkor száraz lesz.  Még forrón vaníliás porcukorba forgatjuk.  Lehet különböző formákra is szaggatni.

Nagyon finom, sokáig eláll,mivel nincs benne tojás.

Kb. 60 db patkó lesz belőle.

 

 

 

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése