Szilveszteri malackák
![]()

Szilveszteri
malackák / 19 db
Hozzávalók : 25 dkg liszt, 25 dkg puha vaj, 25 dkg
főtt, áttört burgonya, 25 dkg túró, 2 kiskanál só
A tetejére : egy felvert egész tojás pici sóval
ízesítve, egész feketebors vagy napraforgómag.
Szükségünk lesz 3 különböző méretű pogácsa szaggatóra ( egy
nagy méretű, egy közepes, és egészen kicsi ) + egy szívószálra.
Elkészítés : A hozzávalókból egy laza tésztát gyúrunk
és kb. 1 órát a hűtőbe pihentetjük. Ezután a tésztát 1 –
A legnagyobb és a legkisebb pogácsaszaggatóval ugyanannyi korongot
szaggatunk, míg a közepessel fele annyit mint a másik kettőből.
Tehát nálam a 19 db-hoz kellett 19 db legnagyobb, 19 db
legkisebb és 10 db a közepes körtésztából.
A nagy körlapokat sütőpapírral bélelt tepsibe rakjuk és
lekenjük őket a felvert sós tojással. ( Ezek lesznek a malacfejek )
A közepes körlapokat 4 egyforma cikkre vágjuk. ( Ezek
lesznek a malacfülek )
A legkisebb körlapokra pedig szívószállal két lyukat fúrunk.
( Ezek lesznek a malacorrok )
A füleket és az orrokat a malacfejekre illesztjük és
lekenjük őket is a felvert tojással.
Feketeborsból vagy napraforgómagból szemeket ragasztunk a
malackáknak.
A malac-pogácsákat sütőpapíros tepsin 220 fokos,
előmelegített sütőben kb. 15 perc alatt aranybarnára sütjük.
A receptet egy kedves ismerősöm oldalán találtam.


Sütés elött :

![]()

Diós patkó
Hozzávalók :
50 dkg liszt, 30
dkg margarin, 20 dkg darált dió, 20 dkg porcukor, 1 cs. vaníliás cukor,
A kiflik
beforgatásához : 1 cs.
vaníliás cukor, 5 dkg porcukor.
Elkészítés : A szobahőmérsékletű margarint
morzsoljuk el a porcukorral, adjuk hozzá a darált diót, majd a lisztet, és
jól dolgozzuk össze.
Nyújtsunk
belőle hosszú rudakat, vágjuk őket kb. 7 cm-es darabokra, egy kicsit sodorjuk
meg, és formázzuk patkó alakúra.
Sütőpapíros
tepsin, előmelegített sütőben kb. 10-15 percig ( sütőtől függ ) süssük
világosra.
Nagyon
vigyázzunk nehogy túlsüssük, mert akkor száraz lesz. Még forrón vaníliás
porcukorba forgatjuk. Lehet különböző formákra is szaggatni.
Nagyon finom,
sokáig eláll,mivel nincs benne tojás.
Kb. 60 db patkó
lesz belőle.

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése